http://www.bajaderka.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slide-1gk-is-1.pnglink
http://www.bajaderka.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slide-2gk-is-1.pnglink
«
»
Loading…

Torty na zamówienie poznań

W naszej kulturze jest czymś naturalnym, że w trakcie spotkań okolicznościowych, najczęściej o charakterze rocznicowym, niezbywalnym posiłkiem na świątecznym stole jest tort. Mało kto z nas potrafi wyobrazić sobie urodziny, znaczącą rocznicę ślubu czy wesele bez tego słodkiego poczęstunku. Stworzenie tortu idealnego, który jednocześnie będzie smakowitym posiłkiem i niezwykłą ozdobą to prawdziwa sztuka, dlatego najlepiej zostawić to specjalistom.

Torty na zamowienieNasza cukiernia oferuje Państwu torty na zamówienie (Poznań, cukiernie w trzech lokalizacjach), które zachwycą oko i podniebienie niejednego solenizanta i jego gości. Nieważne, jakiej okazji ukoronowaniem ma być tort - pierwszy roczek dziecka, okrągła rocznica urodzin dziadka, dzień matki, srebrne gody rodziców czy któryś z kolei rok działalności stowarzyszenia - nasi cukiernicy stworzą słodkie cudeńka korespondujące z charakterem każdego święta! Najważniejszy jest dla nas klient oraz solenizant, dla którego niespodzianką ma być tort, dlatego nie zajmujemy się hurtową produkcją takich samych wypieków.

Nasze torty mają smakować i podobać się solenizantom, dlatego tak ważne dla nas jest, by dopasować je do gustów świętującego zarówno pod względem smaku, jak i estetyki. Najczęściej realizujemy zamówienia na torty prostokątne lub okrągłe, jednak wykonujemy również torty w nieregularnych kształtach - przykłady wykonanych przez naszych cukierników tortów znajdziesz w galerii.

Weselne torty na zamówienieNasze torty są wykonywane z naturalnych składników najwyższej jakości, a receptury, z których korzystamy świetnie sprawdzały się przez lata, jeszcze w kuchniach naszych babć. Jednocześnie dekorujemy torty w duchu współczesności, dlatego zamawiając u nas tort okolicznościowy, otrzymujecie Państwo nowoczesne wzornictwo i smak jak u mamy w jednym! Przy tym możecie Państwo sami decydować zarówno o smaku zamawianych tortów, jak i o dekoracjach, które mogą być standardowe i skromne, ale mogą również być wyszukane i niebanalne - nasi cukiernicy nie boją się wyzwań, a ich wieloletnie doświadczenie w fachu jest gwarancją perfekcyjnego wykonania nawet najbardziej oryginalnego tortu.

Wykonywane przez nas torty na zamówienie (Poznań i okolice) sa znane doskonale - wielu Poznaniaków składało u nas zamówienia na torty okolicznościowe, a jeszcze więcej z nich naszych tortów próbowało. Zyskiwanie stałych klientów zadowolonych z robionych przez nas tortów to najlepszy dowód na to, że w kwestii wypieków cukierniczych warto nam zaufać!

 

Torty na zamówienie PoznańJeśli macie Państwo jeszcze jakieś wątpliwości, polecamy zajrzeć do naszej galerii, w której znajduje się kilka wykonanych przez nas tortów na zamówienie, bądź odwiedzić jedną z naszych cukierni, by skosztować wykonywanych przez nas wypieków.

 

Zapraszamy do naszych cukierni!

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych oraz zapewnienia funkcjonalności witryny. Informacje czym są cookies i jak można je usunąć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]